Genel Bilgiler

Sempozyum Merkezi ve Tarihleri
Hilton Garden Inn - Kütahya, 14-16 Haziran 2019

Sempozyum Davet Yazısı
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sempozyum CD’si
Sempozyumda sunulacak panel ve konferans metinlerinin toplandığı sempozyum CD'si, katılımcılara ücretsiz dağıtılacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından sempozyum bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 16 Haziran 2019 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

TTB Kredilendirme
TTB STE/SMG Akreditasyon-Kredilendirme Kurulu bu etkinliği 14,5 TTB STE/SMG Kredisi ile akredite etmiştir. Bu etkinlikle ilgili bireysel kredilerinizi toplantı sonrası, https://kredilendirme.ttb.dr.tr internet adresindeki TC Kimlik numaranıza bağlı kişisel STE/SMG kredilendirme hesabınızdan katıldığınız toplantıları belirterek alabilirsiniz.

Sekreterya Hizmetleri
Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Sempozyum öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.

Multiple Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe Geçiş Sempozyumu © 2019